ANTMINER K7 SUPRISE Again

December 1, 2022

آخرین اخبار شرکت ANTMINER K7 SUPRISE Again

پیشرو در تولید ماینرها در سراسر جهان - Bitmain بار دیگر قصد خود را برای حفظ این وضعیت برای بیش از یک سال ثابت می کند.به لطف فناوری‌های نوآورانه‌ای که در دستگاه‌های خود اعمال می‌کنند، نوار جدیدی تنظیم می‌کنند.آنها با حضور بیش از یک سال در بازار و بهبود تدریجی پیشرفت های خود، اعتماد بیشتری را از سوی ماینرهای با تجربه و تازه واردانی که اخیراً به این تجارت علاقه مند هستند، جلب می کنند.به عنوان یک شرکت پیشرفته، هر سال دستگاه‌های سازنده‌تری را منتشر می‌کنند که نه تنها از نظر عملکرد، بلکه در توانایی استخراج کریپتوکوین‌های مختلف نیز متفاوت است.بنابراین، Antminer K7 با نام تجاری جدید به شما این امکان را می دهد که از ماینینگ به روشی جدید لذت ببرید، و اکنون ما متوجه خواهیم شد که چگونه.

BITMAIN ANTMINER K7

 

با نگاهی به ماینر، به نظر می رسد که هیچ تغییری در طراحی آن صورت نگرفته است، با این حال، فناوری و ظاهر ایجاد شده این امکان را فراهم می کند تا دستگاه را تا حد امکان در برابر عوامل خارجی ایمن کنید و نه تنها یک محیط فشرده، بلکه یک محیط امن نیز ایجاد کنید. .

CKB یا Nervos تنها سکه ای است که می توان به طور موثر با این دستگاه استخراج کرد.علاوه بر این، سازنده ادعا می کند که ماینر اصلاح شده از نسل بعدی است.با این حال، Bitmain آن را قدرتمندترین ماینر CKB Nervos می نامد.

و بله، ماینر با توجه به مشخصات فوق العاده قدرتمند است.این باید قدرتمندترین ماینر از نظر استخراج آلتکوین ها باشد.

به لطف مصرف انرژی قدرتمند، راندمان بالایی 0.049j/Gh دارد.3080W شوخی نیست و با توجه به تعداد محدود نمونه های موجود از این ماینر، کاربران به احتمال زیاد معماهای بلوک را سریعتر حل می کنند.و هش ریت دستگاه 63.5 Th/s است.

و این ماهیت داشتن یک ماینر قدرتمند است.شانس بدست آوردن و حل معماهای بلاک چین هر روز در حال افزایش است.به همین دلیل است که ماینرها باید سطوح برق یا هزینه های مورد انتظار هنگام استفاده از این دستگاه را نیز بررسی کنند.

ماینر دارای دو فن است که نه تنها به کاهش دما، بلکه به حفظ سطح بهینه آن - 5 تا 45 درجه سانتیگراد کمک می کند.همچنین دارای حداکثر میزان نویز 75 دسی بل است.با توجه به اینکه شما فقط یک سکه استخراج می کنید، این ماینر بسیار پر سر و صدایی است.در نهایت باید به این فکر کنید که ماینر را کجا نصب کنید.با این حال حداکثر رطوبت محیط 95 درصد است که به جایگذاری دستگاه امتیاز اضافه می کند.

مشخصات ANTMINER K7

برای مثال بصری تر، آخرین مدل باید با مدل قبلی مقایسه شود تا تمام کارهایی که Bitmain انجام داده است نشان داده شود:

مدل Antminer K7 Antminer K5
الگوریتم آهنگ عقاب آهنگ عقاب
ارز دیجیتال اعصاب (CKB) اعصاب (CKB)
قدرت (هش ریت) 63.5th/s 1.13th/s
مصرف انرژی 3080 1580
بهره وری انرژی 0.049j/Gh 34.5 JTh
دمای کاری 5 تا 45 درجه سانتی گراد 5 تا 45 درجه سانتی گراد
سطح نویز 75 دسی بل 72 دسی بل
کولرها 2 چهار
درآمد (ماهانه) ≈ 39 هزار روبل در منهای کار می کند

می توانید ببینید که چه کار بزرگی با نسل فعلی ASIC ها انجام شده است.این دستگاه واقعاً تجهیزات بسیار قدرتمندی است و نه تنها فرصتی برای استخراج ارزهای دیجیتال با لذت، بلکه همچنین برای دریافت درآمد عالی، به هر حال، فراهم می کند.

سودآوری ماینر

با توجه به تمام پویایی های سودآوری، باید گفت عواملی که بر متغیر بودن آن تأثیر می گذارند، همیشه باید در نظر گرفته شوند:

  1. مصرف برق یک رقم مهم است که ممکن است بسته به محل زندگی شما متفاوت باشد، با این حال، همچنین رایج است که هر چه این رقم بالاتر باشد، دستگاه قدرتمندتر است.
  2. قدرت یا هش ریت - نشان می دهد که یک ماینر به ترتیب با چه سرعتی می تواند بلاک ها را استخراج کند، هر چه شاخص بالاتر باشد، برای کیف پول شما بهتر است.
  3. پویایی بازار - این شاخص تأثیر بسیار قوی دارد، به چشم و هم چشمی نیاز دارد، نوسانات مداوم قیمت ارز دیجیتال می تواند بر درآمد شما تأثیر مثبت و منفی بگذارد.

با در نظر گرفتن تمام پارامترهایی که می تواند بر سودآوری تأثیر بگذارد، لازم به ذکر است که Antminer K7 آخرین ماینر ASIC است.یک رقم واقعاً بزرگ، اما به یاد داشته باشید که همه چیز می تواند تغییر کند.

نتیجه

ماینر جدید - Bitmain Antminer K7 واقعا بهترین دستگاه برای استخراج Nervos است، عملکرد و کیفیت عالی که Bitmain ارائه می دهد به شما این امکان را می دهد که نه تنها از ماینینگ لذت ببرید، بلکه تجربه جدیدی برای خود به دست آورید.قطعا خرید را توصیه می کنم!